MOBILYALAR

Kategoriler

Aktif filtreler

Stripe Tolantı Masası 320x160

₺0,00

 Ofis mobilyaları Toplantı grubu üyesi Stripe toplantı masası, kullanım alanı ve ihtiyaca göre, istenilen büyüklük ve şekilde oluşturulabilir. Fonksiyonel detaylarıyla işi kolaylaştırır.

visibility View

Cross Masa Takımı

₺0,00

Cross Masa Takımı

Yönetici odaları için tasarlanmış olan Cross yalınlık ile fonksiyonelliği ustaca bir araya getirmiştir. Tasarımındaki sıra dışı ve modern çizgileriyle ofislerdeki tekdüzeliğe son verir. Ofis Mobilyası Yönetici grubunda bulunan Cross masanın asimetrik olarak tasarlanan ayakları sunduğu farklı görünümün yanı sıra işlevsel fonksiyonuyla ön plana çıkar. Üst bölümü masanın dışına taşan yatay ayağın içerisindeki elektrifikasyon çözümleri ve data girişleri kullanıcının işini kolaylaştırarak düzenli bir ofis görünümü sunar.

visibility View

Armada Masa Takımı (Traversli)

₺0,00
Armada Ofis Mobilyası
 
Güç, prestij ve seçkinliğin simgesidir. Kaliteli malzeme kullanımıyla dikkat çeken Armada’da doğal ahşap kaplama, hakiki deri ve cam malzemeler üst düzey bir işçilik ile işlenmiştir. VIP bir ofis mobilyasının sahip olabileceği tüm özel çözümler ve elektrifikasyon çözümleri masa üzerinde mevcuttur. Açılır sümeni, özel kilit sistemli etajeri, gizli bölmeleri ve akıllıca düşünülmüş daha bir çok özelliğiyle üst düzey yöneticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.
 
visibility View

Toplantı Masası

₺0,00

Toplantı Masası

6 parçadan masadan oluşur.

Toplam ölçü: 360*150 cm

[img-1486-left-thickbox_default]

visibility View

Maki Makam Takımı

₺0,00
Maki Ofis Mobilyası
 
Maki’nin, tüm modüllerinden daha yüksek olarak tasarlanmış çalışma masası ve zarif çizgileri üst düzey yönetici odalarına prestij katar. Bu VIP seri ofis mobilyası modeli Eğimli beyaz lake ayakların üzerine yerleşen çalışma yüzeyinde tik, makore ve venge olmak üzere, üç farklı doğal ahşap renk seçeneği bulunmaktadır.
 
visibility View

Bend Makam Takımı

₺0,00
Bend Ofis Mobilyası
 
Modern yöneticiler için prestij ve seçkinliğin simgesidir. Zarif hatları ve göz alıcı çizgileriyle ofis sahibinin gücünü hissettirir. Beyaz ve siyah laminatın alüminyum ile çerçevelendiği modeli, yönetici odalarının modern havasını güçlendirir. Ayrıca ofis mobilyası ihtiyacında farklı zevklere hitap edebilmek amacıyla üç farklı doğal ahşap kaplama seçeneği ile sunulmaktadır.
visibility View

Lidya Makam Takımı

₺0,00
Lidya Makam Masası
 
Sağlamlığı yansıtan Lidya VIP ofis mobilyası çizgisiyle yönetici odalarına etkileyici ve güçlü bir hava kazandırır. Üç farklı doğal ahşap renk seçeneği bulunmaktadır. Masa, dolap ve sehpadaki deri kullanımı dekorasyonda bütünlüğü sağlar.
visibility View

Toplantı Masası

₺0,00

Toplantı Masası

6 parçadan masadan oluşur.

Toplam ölçü: 400*150 cm

[img-1492-left-thickbox_default]

visibility View

Gold Makam Odası Takımı

₺0,00

Gold Makan Odası Takımı

Masa 220*105*76 cm

Etajer 100*53*76 cm

Kütüphane 205*45*94 cm

Sehpa 90*55*45 cm

[img-1489-left-thickbox_default]

visibility View
speaker_phone
0536 666 42 31

Telefon ve Whatsapp hattı

access_time
7/24

Telefon ile mesai saatleri dışında da arayabilirsiniz