ORTAK EĞİTİM ARAÇLARI

Ortak Eğitim Araçları 2012 yılında kurulmuş olmasına rağmen uzun yıllar sektörün içinde faaliyet göstermiş ve birçok farklı ürün gruplarında onlarca projeye imza atmış güçlü bir yapıdır.

Yeni bir vizyon ve kimlikle yola çıkan Ortak Eğitim Araçları , bulunduğu sektörün ihtiyaç ve yönelimlerini iyi tespit edebilen bu doğrultuda çözümler sunabilen bir altyapıya sahiptir.

Kurulusundan bu yana kısa sürede birçok büyük projeye imza atan Ortak Eğitim Araçları; bütün eğitim gruplarına hitap edebilen kurumlardan bir tanesidir. Ortak Eğitim Araçları kısa zamanda yaptığı atılımlarla sektörünün en etkin kuruluşlarından birisi olma yolunda ilerlemektedir.

Ortak Eğitim Araçları olarak amacımız müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve kurumsal destek sağlamak.

Ortak Eğitim Araçları olarak hizmet sunduğumuz alanlar; okul mobilyaları, akıllı tahtalar, laboratuar sistemleri, okul öncesi eğitim mobilyaları ve çağın gereği gelişime uygun eğitim teknolojileri. Ortak Eğitim Araçları, mobilya  üretiminin yanında interaktif projeksiyon akıllı tahta distribütörlüğü de yapmakta ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Bir okulu okul yapan faktörlerden en önemlisi kullanılan malzeme ve bu malzemedeki estetiktir. 

Ortak Eğitim Araçları olarak güçlü  üretim altyapımız ile okulların fiziksel ortamını güzelleştirmeye devem edeceğiz.

Üretim Tesislerimiz;

Ahşap ve Mobilya Tesisimiz istanbul/ikitelli

Metal Atölyemiz İstanbul/Güngören

speaker_phone
0536 666 42 31

Telefon ve Whatsapp hattı

access_time
7/24

Telefon ile mesai saatleri dışında da arayabilirsiniz