EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları
  • EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları

EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları

EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları - Test edilmiş top sıçrama özellikleriyle modern yüzey sistemleri

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları

Test edilmiş top sıçrama özellikleriyle modern yüzey sistemleri

EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları, çocuklar, gençler ve yetişkinlerin -ister sürekli spor yapanlar isterse sadece ilgilenenler olsun- her türlü ihtiyaçlarına cevap verir.

EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları sıkıştırılmış yapısı aşınmaya karşı koruma sağlarken, DIN 18032 Bölüm 2 standardına uyumlu olarak yüksek top geri tepme özelliğine de sahiptir. Yüksek esnek yapısı oyuncuların eklem ve kas liflerini korumaya alır. 23 dB ses azaltma özelliği çevredeki komşuları da mutlu eder. Entegre birleştirme pimleri, kolay ve tasarruf sağlayan tutkalsız ve bölmeli montaj yapılmasına olanak sağlar. Montaj yapılacak taban şose bir zemin veya sık mıcırlardan oluşabilir (kum hariç). Zemin üzerindeki çizgileri işaretlemek hem kolaydır, hem de her türlü oyun için uygundur.

EUROFLEX® Sportif Kaplama Levhaları çok çeşitli spor ve eğlence aktiviteleri için kullanılabilir. Futbol, basketbol, sokak hokeyi, voleybol sahalarında, spanning parklarında ve ayrıca masa tenisi masası etrafında çok başarılı uygulamalar yapılmaktadır.

FT/9182

Specific References

chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.